Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie obsługi sprzedaży np. nieruchomości czy innych projektów. Nie ma potrzeby budowania całego zespołu sprzedaży czy kampanii marketingowej - wystarczy skorzystać z usług naszej firmy. 

 

OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Współpracujemy głównie z developerami oraz innymi firmami, których sprzedaż nie jest ciągła. Nasza współpraca polega na tym, że "wynajmujesz dział sprzedaży" na potrzeby konkretnego projektu biznesowego. Dzięki temu, oszczędzasz czas, pieniądze i redukujesz ryzyko niepowodzenia do minimum. Naszą zaletą jest to, że prowadzimy sprzedaż pod marką klienta, dzięki czemu możesz wciąż budować swój wizerunek na rynku. Współpraca ma szeroki zakres - od usług księgowych po sprzedaż i finansowanie klientów indywidualnych. 

Z uwagi na bogate doświadczenie w tej kwestii pomagamy także w uzyskaniu finansowania (kredyt deweloperski) a także pomocy w obsłudze posprzedażowej. Proces sprzedaży to nie tylko podpisanie umowy ale także pytania klientów, umowy deweloperskie, rachunki powiernicze, dokumenty do kredytu dla klientów, dokumenty do kredytu deweloperskiego itp. 

 

Zachęcamy do spotkania :)

 

 

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z DEWELOPERAMI:

 

DeweloperzyDeweloperzy

 

 - www.marinalubkowo.pl

 

  

kopernikkopernik

 - www.domykopernika.pl

 

 

 3 city3 city

 - www.3cityestate.com

 

 - www.investpel.plinvesy pelinvesy pelPolityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?